Hürriyet’e Vefat ilanı

Hürriyet Vefat (  ölüm ) İlanı

Acı Kaybınızı aileniz ve Aile dostlarınızla paylaşmak ve bu kederli gününüzü aile dostlarınıza bildirmek amacı ile verdiğiniz gazete ilanlarını hürriyet gazetesi vefat ilanları kısmında yayınlatmak istiyorsanız. Hürriyet gazetesi ilan servisimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve ilanınızı yayınlatabilirsiniz.

Vereceğiniz vefat ilanının fiyatları boyutuna göre ve baskı türüne göre belirlenmektedir. İlan veren ailenin maddi duruma göre tam sayfa, yarım sayfa, çeyrek sayfa ve daha küçük ebatlarda daha ekonomik olarak ilanınızı verebilirsiniz. 

Ayrıca baskı bölgesi olarak da Türkiye, İstanbul, Ankara,  baskısını veya çeşitli bölge baskılarını tercih edebilirsiniz. Vefat ilanlarında genellikle vefat eden kişinin vefat ettiği gün, defnedileceği tarih ve yer bilgileri yer alır.

Vefat ilanlarınızın tasarımlarınızı firmamızın konuyla ilgili olan uzman kadrosu tarafından yapılması ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. tasarımlar içinde vefat eden kişinin resminin bulunması ekstra bir maliyet getirmemektedir. siz ilan metnini hazırladıktan sonra bize iletmeniz yeterli olacaktır. Eğer ilan metnini yazmakta zorlanıyorsanız  aşağıda bizim tarafımızdan yayınlanan vefat ilanlarından yararlanarak ilan metninizi oluşturabilirsiniz veya telefonla müşteri hizmetlerimizle konuşarak birlikte ilan metninizi oluşturabiliriz.

Ölüm ilanı veren tarafın isteğine göre ilanda resimde kullanılabilir.Sizde Hürriyet Gazetesine vefat, ölüm ilanı  vermek istiyorum diyorsanız bize irtibat numaralarımızdan (444 19 59) ulaşabilir veya ilan formumuzu doldurarak  ilanınızı bize gönderebilirsiniz.

 Hürriyet’e vefat ilanı…

Hürriyet Gazetesi  tarafından yayınlanan bazı vefat,( ölüm ) ilanlarını aşağıda görebilirsiniz.

 

     
     
hürriyet kiyasi sentuyrk saim dayi bassağlığı ilanı muzaffer ceylan vefat ilanı
   
   
 
  muazzez özçelikay vefat ilanı
alev suriri vefat ilanı Halil İbrahim Gümüş hürriyet vefat ilanı m. emin kırımlıoğlu vefat ilanı
vefat eronat  hürriyet vefat ilanı cihan arıtman  erdem aşık hürriyet vefat ilanı
dr ismail mükerrem gürevin  hacı necmiye uğur  hürriyet akkaşoğlu vefat ilanı
hürriyet ahmet nuri hunoğlu vefat hürriyet makbule güven vefat  ünsan akkus basağlığı
mesut şolpan sadrettin sürbehan  sabri ardalı
bilge gürkan karayegen yusuf gülmen  servet tüzün
haluk-öztekin-hurriyet-vefat-ilani eliza-matat-vefat-ilanı-hurriyet-vefat-ilani avukat-melek-polat-vefat-hurriyet-vefat-ilani
 şuayip-gaziulusoy-vefat  kemal-şener-vefat-hurriyet-vefat-ilani  hüzamettin-özbilgin-hurriyet-vefat-ilani
hüzamettin-özbilgin-hurriyet-vefat-ilani  kenan-durukan-vefat-ilanı-hurriyet-hurriyet-vefat-ilani selçuk-gözübüyük-vefat-hurriyet-vefat-ilani
cevdet-fenerci-oğlu-vefat-ilanı-hurriyet-vefat-ilani müjgan-peker-hürriyetevefatilanı  sezgin zeliha akman
vefat-ilanı-nebahat-elgün-hurriyet-vefat-ilani hasan-büyükkolanci-vefat-hurriyet-vefat-ilani-hurriyet-vefat-ilani hasan-büyükkolanci-vefat-hurriyet-vefat-ilani
özhan-gürsel-3-x6-hurriyet-vefat-ilani sezgin zeliha akman - 2 bingül çeltikç ösakfatma ekinci vefat

bingül çeltikçi PRO TASARIM prof. dr. billur demiroğlları vefat ilanı ertuğrul zekai ökte

hürriyet burcu atakan vefat ilanı

 

Başsağlığı İlanı Ver

 

Vefat İlanı Ver